Dywan NATURELLE / SISAL 19030/91
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Ostatnia sztuka dywanu NATURELLE / SISAL 19030/91 w rozmiarze 140x190 i 160x220
Opis dywanu NATURELLE SISAL 19030/91
Dywan NATURELLE / SISAL 19030/91 wykonany został z polipropylenu , cechuje się dużą odpornością na ścieranie,a dzięki wykorzystaniu sprężystych włókien jego barwa nie ulega zmianie.
Dywany z tą strukturą są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na pleśń czy owady takie jak mole.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Naturalny |
| Wymiar | 140x190 cm, 160x220 cm |
| Szerokość | 190 cm / 220 cm |
| Głębokość | 140 cm / 160 cm |
| Typ dywanu | Płaskie tkanie (sznurkowy, sizal) |
| Materiał dominujący | 100% polipropylen |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o NATURELLE SISAL 19030/91
Aby zapobiec przesuwaniu się dywanu zaleca się zastosowanie maty antypoślizgowej
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.