Dywan NATURELLE / SISAL 1913/10 140x190 cm
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Ostatnia sztuka !!!
Opis dywanu NATURELLE SISAL 1913/10
Dywan NATURELLE / SISAL 1913/10 tkany maszynowo, wykonany z polipropylenu wyróżnia się wytrzymałością, odpornością na ścieranie oraz sprężystością włókien, nie tracących koloru przez długie lata.
Cechą charakterystyczną kolekcji NATURELLE / SISAL to brak runa strzyżonego. Dywany te są łatwe w utrzymaniu czystości, wyróżniają się odpornością na działanie słońca, pleśni owadów takich jak mole.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Naturalny |
| Dostępna kolorystyka | Odcienie brązu i beżu |
| Wymiar | 140x190 cm |
| Szerokość | 190 cm |
| Głębokość | 140 cm |
| Typ dywanu | Płaskie tkanie (sznurkowy, sizal) |
| Materiał | 100% polipropylen |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o NATURELLE SISAL 1913/10
Aby zapobiec przesuwaniu się dywanu zaleca się zastosowanie maty antypoślizgowej
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.