Fotel wypoczynkowy FIN
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela ogrodowego FIN
Fotel wypoczynkowy FIN to funkcjonalny element wyposażenia przestrzeni wypoczynkowej, przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zapewnia komfort i trwałość w codziennym użytkowaniu.
Komfortowe siedzisko z miękką poduszką
Gruba, pikowana poduszka skutecznie zwiększa wygodę użytkowania, dopasowując się do sylwetki i oferując optymalne podparcie podczas wypoczynku.
Kubełkowa forma dla wygody i ergonomii
Kubełkowe siedzisko oraz ażurowy stelaż zapewniają stabilność i odpowiednią cyrkulację powietrza. Lekka konstrukcja ułatwia przestawianie fotela w dowolne miejsce.
Odporność na warunki atmosferyczne
Wodoodporna tkanina oraz metalowy stelaż zapewniają wysoką odporność na deszcz, wilgoć i codzienne użytkowanie w warunkach zewnętrznych.
Dostępna kolorystyka podkreśla uniwersalny charakter fotela, umożliwiając jego dopasowanie do wielu stylów aranżacyjnych - od nowoczesnych po klasyczne.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Naturalny + czarny / Naturalny + beżowy / Naturalny + szary |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 42,5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Materiał | Rattan syntetyczny + metal + tkanina |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Joanna
Dzień dobry. Do ilu kg udźwignie fotel? Czy osoba ważącą 90 kg może korzystać z tego fotea?
Maksymalne obciążenie fotela FIN, zgodnie z informacją od dystrybutora, wynosi do 120 kg. — Paulina