Fotel ogrodowy MADISON
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 29 zł | 29 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela ogrodowego MADISON
Fotel ogrodowy typu „kokon” MADISON to zaproszenie do świata komfortu i prywatności, w którym codzienny relaks staje się wyjątkowym doświadczeniem. Kokonowa forma otula, zapewniając intymność i tworząc własną strefę wytchnienia zarówno w ogrodzie, jak i domowym wnętrzu.
Wyjątkowa wygoda i wsparcie
Głębokie siedzisko z wysokim oparciem oraz miękkie, pikowane poduszki zapewniają podparcie dla ciała i zachęcają do długiego odpoczynku, pozwalając poczuć się naprawdę swobodnie.
Trwałość i łatwość użytkowania
Tapicerka odporna na wilgoć i plamy oraz metalowe nogi zapewniają trwałość na lata, a technorattan wysokiej jakości jest łatwy w czyszczeniu i odporny na zmienne warunki atmosferyczne.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Naturalny + Czarny |
| Wysokość | 145 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| Materiał | Technorattan + metal |
| Dodatkowe informacje | Wysokość siedziska: 38 cm |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.