Fotel gamingowy ALISTER Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela gamingowego ALISTER
Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnym fotelem gamingowym ALISTER.
Wyposażony w mechanizm MULTIBLOCK zapewnia nie tylko niesamowitą wygodę ale także możliwość regulacji pozycji siedzenia dopasowując się do indywidualnych preferencji użytkownika. Bez względu na to czy to intensywna rozgrywka czy sesja maratonu w grze ALISTER dostosuje się do Twoich potrzeb.
Regulowane podłokietniki pozwalają na jeszcze większą elastyczność i komfort podczas długotrwałego siedzenia. Możesz dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb zapewniając idealne wsparcie dla ramion podczas każdej rozgrywki.
Solidność i trwałość zapewnia aluminiowa podstawa która zapewnia stabilność nawet podczas najbardziej emocjonujących momentów w grze. Dodatkowo tkanina użyta do tapicerki tego fotela nie tylko prezentuje się stylowo ale również jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
ALISTER to nie tylko fotel gamingowy to również niezbędny sprzęt dla każdego pasjonata gier, który doceni doskonałe połączenie komfortu, funkcjonalności i stylu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Popielaty + czarny |
| Wysokość | 129-134 cm |
| Szerokość | 75-80 cm |
| Głębokość | 75 cm |
| Materiał | Tkanina |
| Oparcie | Tkanina |
| Siedzisko | Tkanina |
| Dodatkowe informacje | Regulowane podłokietniki |
| Mechanizm | Gamingowy (SYNCHRO + Wajcha oparcia) |
| Regulowane podłokietniki | Tak |
| Zastosowanie | Gamingowy / Dla gracza |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Aluminiowa |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.