Hoker H-119 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis hokera H119
Hoker H-119 Halmar tapicerowany tkaniną boucle w połączeniu z czarną stalową podstawą wyróżnia się miękkością i przytulnością. Ten designerski mebel ozdobi wnętrze jadalni i nada pomieszczeniu nietuzinkowy wymiar.
Przemyślana budowa tj. wygodne siedzisko i oparcie potęgują komfort użytkowania.
Wybierając hoker H-119 Halmar zapewniasz sobie nie tylko praktyczny i stylowy mebel, ale również miejsce, które pozwoli na chwilę odpoczynku od codziennych obowiązków.
Istnieje również krzesło w tym stylu:
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Kremowy + czarny |
| Wysokość | 92 cm |
| Wysokość siedziska | 65 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Materiał | Tkanina boucle + stal malowana proszkowo |
| Oparcie | Tkanina |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Wiesława
Witam chciałam zapytac czy jest możliwość innej tkaniny na hokerach i czy w tym samym stylu byłyby też krzesła do jadalni ?
Nie ma możliwości zmiany tkaniny u tego producenta natomiast istnieje wariant krzesła dokładnie w tym samym stylu. Znajdzie go Pani tutaj https://meblujdom.pl/krzeslo-k518-halmar-boucle-kremowe-id16199.html — Eryk