Krzesło K-518 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła tapicerowanego K518
Krzesło K-518 Halmar to kapitalna propozycja skierowana do miłośników nietradycyjnych rozwiązań. Prezentowany model tapicerowany tkaniną bouclé dostarcza nam niesamowite doznania podczas użytkowania. Czarne smukłe nóżki dodają lekkości i sprawiają, że krzesło K-518 Halmar prezentuje się bardzo schludnie i lekko.
Świeżość, styl i komfort to cechy które idealnie opisują prezentowany model.
Wysoka jakość materiałów i dbałość o detale zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Kremowy |
| Wysokość | 75 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Materiał | Tkanina - boucle + stal malowana proszkowo |
| Stelaż | Stal malowana proszkowo |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.