Stół ogrodowy HOVER Halmar
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 39 zł | 39 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis stolika do ogrodu HOVER
Stół ogrodowy HOVER to elegancki i funkcjonalny mebel, który wprowadza do przestrzeni ogrodowej lub na tarasie nowoczesny charakter. Połączenie szkła i stali malowanej proszkowo nadaje mu lekkości, trwałości i estetycznego wyrazu.
Trwałość dzięki stali malowanej proszkowo
Solidna stal malowana proszkowo zapewnia stabilność i odporność na warunki atmosferyczne. Konstrukcja stołu jest wytrzymała, co pozwala cieszyć się jego użytkowaniem przez wiele sezonów, zachowując elegancki wygląd.
Efektowna powierzchnia ze szkła
Blat ze szkła nadaje stołowi lekkości i nowoczesnego charakteru. Gładka powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu, a przy tym podkreśla estetykę ogrodowej aranżacji, tworząc stylowe miejsce do posiłków i spotkań.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Popielaty + antracytowy / Beżowy + cappuccino |
| Wysokość | 75 cm |
| Długość | 150 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Materiał | Szkło + stal malowana proszkowo |
| Blat | Szkło |
| Kształt | Prostokątny |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o HOVER
Nowoczesny design do ogrodu
Stół HOVER łączy funkcjonalność z minimalistycznym designem. Idealnie komponuje się z krzesłami ogrodowymi, tworząc spójną strefę relaksu na świeżym powietrzu i zapraszając do wspólnego wypoczynku.
To propozycja dla osób ceniących trwałość, elegancję i nowoczesny styl, które chcą, aby przestrzeń ogrodowa była zarówno praktyczna, jak i efektowna wizualnie.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.