Krzesło ogrodowe HOVER Halmar
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 19 zł | 19 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła ogrodowego HOVER
Krzesło ogrodowe HOVER to lekkie i nowoczesne rozwiązanie, które doskonale uzupełnia strefę wypoczynku na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Połączenie siatki i stali malowanej proszkowo nadaje mu funkcjonalny charakter oraz wizualną lekkość.
Oddychająca siatka dla większego komfortu
Siedzisko i oparcie wykonane z siatki zapewniają swobodną cyrkulację powietrza, co szczególnie doceni się w ciepłe dni. Materiał dopasowuje się do sylwetki, oferując wygodne podparcie podczas relaksu na świeżym powietrzu.
Stabilność dzięki stali malowanej proszkowo
Solidna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. To rozwiązanie, które pozwala korzystać z krzesła przez wiele sezonów bez utraty estetyki.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Popielaty + antracytowy / Beżowy + cappuccino |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 73 cm |
| Materiał | Siatka + stal malowana proszkowo |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o HOVER
Funkcjonalny minimalizm
Krzesło HOVER Halmar doskonale komponuje się ze stołem z tej samej kolekcji, tworząc spójną i nowoczesną aranżację. Bez zbędnych detali, skupia się na wygodzie i praktyczności codziennego użytkowania.
To propozycja dla osób ceniących lekkość formy i trwałe materiały, które chcą stworzyć komfortową przestrzeń do spotkań i odpoczynku na zewnątrz.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.