Kanapa LUZANO z funkcją spania / Vogue 1
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis sofy LUZANO
Czy wyobrażasz sobie przestrzeń wypoczynkową, która łączy styl, komfort i funkcjonalność? Kanapa Luzano z funkcją spania w kremowym welurze Vogue 1 spełnia wszystkie te oczekiwania, tworząc przytulne i eleganckie miejsce w salonie.
Elegancja w kremowym wydaniu
Kremowy kolor i welurowe wykończenie wprowadzają subtelny urok, a czarne nogi dodają lekkości i nowoczesnego charakteru, sprawiając, że kanapa staje się wyraźnym, eleganckim punktem każdego wnętrza.
Komfort, który dopasowuje się do Ciebie
Siedzisko i oparcie z pianki wysokoelastycznej HR idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając wygodę podczas codziennego relaksu i zapewniając trwałość użytkowania przez lata.
Funkcjonalność, która ułatwia życie
Dzięki funkcji spania oraz pojemnikowi na pościel kanapa Luzano łatwo zmienia się w praktyczne miejsce do snu, a zdejmowane poduszki z zamkiem umożliwiają szybkie czyszczenie i utrzymanie porządku w salonie.
Styl uniwersalny i ponadczasowy
Kanapa Luzano doskonale komponuje się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach, wprowadzając komfort, elegancję i funkcjonalność, które sprawiają, że każdy dzień w salonie staje się przyjemniejszy.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostawa | Szybka dostawa |
| Dostępna kolorystyka | Krem |
| Wysokość | 73 cm / 90 cm |
| Szerokość | 250 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Materiał | Tkanina: VOUGE 1 (Welur) |
| Boki | 2 boki |
| Powierzchnia spania | 145 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj wypełnienia | pianka poliuretanowa HR + sprężyna falista |
| Poduszki | W zestawie |
| Nóżki | Metalowe |
| Dodatkowe informacje | Wysokość nóżek: 17 cm |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o LUZANO
Parametry tkaniny: Vouge 1 Cream
- Tkanina przyjazna dla środowiska
- Tkanina hydrofobowa
- Gramatura: 370 g/m² (+/- 5%)
- Odporność na ścieranie: Wysoka (105 000 cykli)
- Rodzaj tkaniny: Dzianina (welur)
- Skład: 100% Polyester
- Odporność na mechacenie i piling: 4/5
Szczegółowe wymiary kanapy LUZANO
Nie możesz znaleźć idealnego koloru i tkaniny? Zaprojektuj swoją własną wersję tego produktu!
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.