Kanapa LUZANO
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis sofy LUZANO
Kanapa LUZANO to nowoczesna wersja, która idealnie odnajdzie swoje miejsce w nowoczesnym salonie czy pokoju dziennym. Delikatne przeszycia na bokach czy poduszkach dodają nietuzinkowego wyglądu. Wytrzymałe siedzisko posiadające we wkładzie sprężyny faliste + pianka poliuretanowa T30. Funkcja rozkładania umożliwi osiągniecie powierzchni do spania o wymiarze 145x200.
Wygodna kanapa z wysokimi metalowymi nóżkami w kolorze czarnym
Kanapa osadzona jest na solidnych metalowych nóżkach zapewniających stabilność. Jest to stylowa i nowoczesna kanapa charakteryzująca się wygodą i praktyczną.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Produkt nieprefabrykowany | Tak |
| Dostępna kolorystyka | Do wyboru z próbnika tkanin wg. grup cenowych |
| Wysokość | 73 cm / 90 cm |
| Szerokość | 250 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Boki | 2 boki |
| Powierzchnia spania | 145x200 cm |
| Rodzaj wypełnienia | pianka wysokoelastyczna HR |
| Dodatkowe informacje | czarne metalowe nóżki wysokość 17cm |
| Pikowania | Tak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video LUZANO
Więcej informacji o LUZANO
Cechy charakterystyczne produktu:
- masywna konstrukcja
- efektowne wykonanie
- sofa w nowoczesnej stylistyce
- funkcja spania w rozmiarze 190 x 128 cm
- brak pojemnika na pościel
- regulowane zagłówki
- meble w standardzie rozkłada się do spania
- możliwość dopasowania kolorystyki materiału
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Powiązane lub podobne
Wypoczynek na już? 🤔
Na wczoraj się nie wyrobimy ale zobacz sofy i narożniki z wysyłką nawet do 48 godzin!
Często z dostawą gratis 🚚
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik ELARIAS L z funkcją spania / Perfect Harmony 80↕ 79 cm / 97 cm ↔ 251 cm ⇪ 203 cm5 410 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO MAXI z funkcją spania / Ado 1615 / strona lewa / strona prawaPrawostronny, Lewostronny↕ 85 cm / 104 cm ↔ 328 cm ⇪ 202 cm5 630 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO L z funkcją spania / Ado 1615 / strona lewa / strona prawaPrawostronny, Lewostronny↕ 85 cm / 104 cm ↔ 261 cm ⇪ 202 cm4 640 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO MINI uniwersalny lewy/prawy / Ado 1615↕ 85 cm / 104 cm ↔ 258 cm ⇪ 183 cm4 340 zł
Szybka i darmowa wysyłka Kanapa LUZANO z funkcją spania / Vogue 1↕ 73 cm / 90 cm ↔ 250 cm ⇪ 100 cm3 020 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik z funkcją spania TAILA MINI / Loft 02 / czarne nogi / strona lewa↕ 99 cm ↔ 225 cm ⇪ 163 cm3 790 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik Elarias Mini z funkcją spania / Ado 1614 Gargoyle↕ 79 cm / 97 cm ↔ 238 cm ⇪ 173 cm4 740 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO Mini uniwersalny lewy/prawy / Ado 1601↕ 85 cm / 104 cm ↔ 258 cm ⇪ 183 cm4 340 zł- zobacz sofy pokaż narożniki
Kolorystyka mebli tapicerowanych
Wykonamy dla Ciebie narożnik w dowolnej tkaninie!
- skontaktuj się z nami w dowolny sposób (mailowo, telefonicznie, social media)
- opowiedz nam jaki odcień oraz struktura tkaniny Cię interesuje
- możesz podać również budżet - czy tkaniana ma być premium, średniej klasy lub ekonomiczna
- zdjęcia mebli które Ci się podobają również mogą być pomocne
- prześlemy w odpowiedzi propozycje najlepszych tkanin ;)