Narożniki, Rogówki, Sofy narożne 

Narożniki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie dobre zagospodarowanie przestrzeni. Prosta a zarazem piękna linia sprawia, że narożnik pasuje do większości wnętrz, a służyć może zarówno jako mebel wypoczynkowy jak i sypialniany. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się narożniki z funkcją spania. Narożniki spełnią swoją rolę zarówno w eleganckim salonie jak i jako mebel młodzieżowy. Dobrze dobrany narożnik, czy to stojący pod ścianą czy typu wolno stojącego będzie nieocenionym meblem w TWOIM domu.

Promocje w tej kategorii:
1 - 87 z 100 mebli
1 - 87 z 100 mebli

By maksymalnie wykorzystać powierzchnię w swoim pomieszczeniu warto rozważyć zakup narożnika. Każdy nasz narożnik możemy wykonać w dowolnym kolorze lub materiale obiciowym. Wiele z naszych narożników posiada funkcję spania oraz poduszki w zestawie. Materiały jednobarwne, ekoskóry, materiały MagicHOME oraz tkaniny ze wzorami to główne kategorie obić w których doborze chętnie pomożemy i doradzimy. Odpowiednie dobranie prawo lub lewostronnego narożnika również ma kluczowe znaczenie. W zależności od regionu Polski meble te nazywamy narożnikami, rógówkami oraz sofami narożnymi.

Sklep meblowy online Meblujdom.pl posiada bardzo bogatą ofertę narożników wypoczynkowych, która zawiera mnóstwo różnych kompilacji mebli, które każdy może odpowiednio dopasować do swojej przestrzeni. Narożnik tradycyjny, narożnik w kształcie litery L, narożnik w kształcie litery C czy narożnik w kształcie litery U, każdy z nich może stać się idealnym meblem wypoczynkowym pod warunkiem, że stanie w odpowiednim miejscu. Z reguły najbardziej kompaktowe i najczęściej wybierane narożniki to te klasyczne, w kształcie litery L. Możemy postawić je pod ścianą, lub na środku pokoju. Często mamy możliwość wyboru, z której strony ma być krótszy, a z której dłuższy bok narożnika. Jest to mebel bardzo uniwersalny i funkcjonalny, jednak są też pomieszczenia i przestrzenie, które znacznie lepiej będą prezentowały się w nieco innym układzie narożnika.