Narożnik TAILA MINI
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis mebla wypoczynkowego TAILA MINI
Szukasz komfortowego, stylowego i praktycznego miejsca do wypoczynku? Lewostronny narożnik Taila Mini z funkcją spania to propozycja, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Narożnik TAILA MINI w kilku materiałów do wyboru - Szybka wysyłka
Elegancki odcień plecionki nadaje mu przytulności, a złote lub czarne nogi dodają mu odrobiny luksusu. To mebel, który z pewnością stanie się wyjątkowym akcentem w każdym wnętrzu.
Solidna konstrukcja z drewna i płyty wiórowej zapewnia trwałość i stabilność, a siedzisko z pianki poliuretanowej T30 oraz sprężyny faliste zapewniają komfort użytkowania. Narożnik wyposażono również w metalowe nogi oraz poduszki wypełnione mieszanką pianek, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Do wyboru z próbnika tkanin wg. grup cenowych |
| Wysokość | 79 cm / 95 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość | 222 cm |
| Głębokość | 161 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Boki | 2 boki |
| Powierzchnia spania | 127x210 cm |
| Pojemnik na pościel | W zestawie |
| Rodzaj wypełnienia | pianka poliuretanowa T-30 + sprężyny faliste |
| Poduszki | Regulowane zagłówki |
| Nóżki | Metalowe (kolor czarny) |
| Dodatkowe informacje | Pojemnik na pościel |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o TAILA MINI
Charakterystyczne cechy:
- Komfortowe siedzisko. Dzięki piance poliuretanowej T30 i sprężynom falistym siedzisko jest bardzo wygodne i idealne do relaksu.
- Praktyczność. Narożnik oferuje funkcję spania oraz pojemnik na pościel, co czyni go doskonałym wyborem dla osób ceniących funkcjonalność.
- Wytrzymałość. Wykonany z solidnego drewna i płyty wiórowej, narożnik zapewnia długą żywotność.
Wyświetl ten post na Instagramie
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Powiązane lub podobne
Wypoczynek na już? 🤔
Na wczoraj się nie wyrobimy ale zobacz sofy i narożniki z wysyłką nawet do 48 godzin!
Często z dostawą gratis 🚚
Szybka i darmowa wysyłka Kanapa LATINA z funkcją spania / Lambi 6↕ 95 cm ↔ 258 cm ⇪ 104 cm3 780 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik z funkcją spania TAILA MINI / Loft 19 / czarne nogiLewostronny, Prawostronny↕ 99 cm ↔ 225 cm ⇪ 163 cm3 790 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik ELARIAS L z funkcją spania / Zetta 305Lewostronny, Prawostronny↕ 79 cm / 97 cm ↔ 251 cm ⇪ 203 cm4 980 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik ELARIAS MAXI z funkcją spania / Perfect Harmony 07 / strona prawa / strona lewa↕ 79 cm / 97 cm ↔ 320 cm ⇪ 203 cm6 590 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO L z funkcją spania / Ado 1615 / strona lewa / strona prawaPrawostronny, Lewostronny↕ 85 cm / 104 cm ↔ 261 cm ⇪ 202 cm4 640 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik LOARIO bok A / strona prawa (BL-A+2SF+OT2P+N-A) / Perfect Harmony 07↕ 100 cm ↔ 241 cm ⇪ 180 cm5 800 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik LOARIO bok A / strona lewa (OT2L+2SF+BP-A+N-A) / Sand 03↕ 100 cm ↔ 241 cm ⇪ 180 cm5 340 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO MINI uniwersalny lewy/prawy / Ado 1615↕ 85 cm / 104 cm ↔ 258 cm ⇪ 183 cm4 340 zł- zobacz sofy pokaż narożniki
Kolorystyka mebli tapicerowanych
Wykonamy dla Ciebie narożnik w dowolnej tkaninie!
- skontaktuj się z nami w dowolny sposób (mailowo, telefonicznie, social media)
- opowiedz nam jaki odcień oraz struktura tkaniny Cię interesuje
- możesz podać również budżet - czy tkaniana ma być premium, średniej klasy lub ekonomiczna
- zdjęcia mebli które Ci się podobają również mogą być pomocne
- prześlemy w odpowiedzi propozycje najlepszych tkanin ;)