Komoda SILKE 43 Helvetia
Zamówienia które wpłyną do 15 Listopada 2023 mają szansę zostać zrealizowane jeszcze przed świętami. Natomiast wszystkie zamówienia złożone po 15.XI.2023 będą realizowane w miarę dostępności towaru w okresie przedświątecznym - pozostałe w 3 tygodniu kalendarzowym 2024 r.
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis komody SILKE 43
Komoda SILKE 43 Helvetia to praktyczna i elegancja bryła. Wykonana została wysokiej jakości płyty laminowanej, a dzięki 3 wariantom kolorystycznym to Ty zdecydujesz jaka kolorystyka dopasuje się do Twojego wnętrza. Front posiada delikatne wstawki kolorystyczne, które nadają unikatowość szafce. Bryła posiada wysuwną szufladę i 3 drzwiczki na zawiasach za którymi kryje się kilka półek.
Komoda z szufladą i drzwiczkami w nowoczesnym stylu
Szafka najlepiej komponować będzie się wraz z innymi bryłami z systemu SILKE. Cała kolekcja to podstawa do stworzenia nowoczesnej aranżacji w salonie czy pokoju dziennym. Należy zwrócić uwagę na bardzo przemyślaną konstrukcję wszystkich brył z podanego systemu. Kształt oraz kolorystyka pozwoli Ci umeblować w wymarzony sposób.
Dostępne kolory: biały/biały połysk + wotan , biały/biały połysk + beton colorado, matera/matera + wotan.
Kody referencyjne: 2484GY43, 247JGY43, 241NGY43
Zadaj pytanie o produkcie
Wszystkie meble: System mebli SILKE Helvetia
Silke to wieloelementowy system mebli odznaczający się prostym a zarazem oryginalnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Kolekcja powstała z myślą o miłośnikach nieszablonowych rozwiązań, ceniących nowoczesne wzornictwo ukryte w prostych kształtach. Seria obejmuje szereg brył o różnej wysokości i dających się zestawiać w dowolnych konfiguracjach- komody, witryny, szafki RTV. Program dostępny jest w trzech połączeniach kolorystycznych: biały/ dąb wotan, biały/ beton oraz ciemny kolor matera połączony z dębem wotan.
Biały połysk / Dąb wotan

Biały połysk / Dąb Colorado

Matera/ Dąb Wotan


Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.