Krzesło BECKER
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis krzesła BECKER
Krzesło BECKER zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa - polipropylenu. Ażurowe oparcie przypomina wiklinowe krzesło. Materiał użyty do wytworzenia siedziska posiada matowe wykończenie. Podstawę stanowią metalowe nogi oklejone okleiną o strukturze drewna z wykończeniem matowym.
Forma siedziska w krześle BECKER to płynne połączenie oparcia wraz z podłokietnikami zapewniając przybranie dogodnej pozycji ciała.
Krzesło BECKER wpisze się w nowoczesne wnętrza kuchni, restauracji czy na taras.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | Simplet |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | biały, czarny |
| Wysokość | 85 cm |
| Wysokość siedziska | 44,5 cm |
| Szerokość | 61,5 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne + drewno |
| Siedzisko | Tworzywo sztuczne |
| Stelaż | Metal |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o BECKER
Nowoczesne krzesło Becker zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa w kolorze czarnym. Polipropylen użyty w siedzisku posiada matowe wykończenie, jest łatwy w czyszczeniu i odporny na zabrudzenia, ponadto cechuje się również wytrzymałością. Charakterystyczne siedzisko, podłokietniki i oparcie przypominają siatkę. Podstawa krzesła wykonana została z metalu pokrytego okleiną o strukurze drewna. Okleina użyta w podstawie posiada półmatowe wykończenie. Maksymalne obciążenie krzesła wynosi 120kg. wysokość podłokietników od siedziska 27 cm głębokość siedziska 45 cm szerokość siedziska 48 cm Wymiary kartonu: 70x62x62 cm Max. ilość w kartonie: 4szt
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.