Krzesło CAFE MIRAMAR
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła ogrodowego CAFE MIRAMAR
Ożyw wnętrze swojego domu lub ogrodu wyjątkowym krzesłem CAFE MIRAMAR w odcieniu turkusu i morskiego błękitu. Jego design, inspirowany paryskimi kawiarenkami, wprowadza niepowtarzalny urok i elegancję do każdej przestrzeni.
To lekkie, a zarazem solidne krzesło z podłokietnikami sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w zewnętrznych aranżacjach. Wykonane z wytrzymałej wikliny syntetycznej, odpornej na działanie promieni UV, zapewnia długowieczność i komfort użytkowania. Jasnobrązowa konstrukcja, wzbogacona o akcenty w turkusie i bieli, doskonale komponuje się z letnimi stylizacjami tarasów czy ogrodów.
Dzięki ponadczasowej estetyce i wytrzymałej konstrukcji, krzesło CAFE MIRAMAR to idealny wybór nie tylko do domu, ale także jako stylowy element wyposażenia kawiarni i restauracji.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~20 kg |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Vintage |
| Dostępna kolorystyka | Turkusowy |
| Wysokość | 83 cm |
| Wysokość oparcia | 35 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Szerokość oparcia | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| Głębokość siedziska | 48 |
| Wysokość podłokietników od ziemi | 67 cm |
| Materiał | Wiklina syntetyczna |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o CAFE MIRAMAR
Sprawdź też podobne krzesła, które również mogą zwrócić Twoją uwagę:
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.