Krzesło ENZO Signal
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 13 zł | 0,00 zł | 4 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis krzesła ENZO
W naszej ofercie posiadamy wygodne krzesło wykonane z poliwęglanu i innego rodzaju tworzyw sztucznych. Krzesło ENZO Signal zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS i drewna. Prezentowane krzesło jest kwintesencją design'u lat 50 zarazem jest dostosowane do współczesnych tendencji. Ten styl powrócił aby zadziwiać i fascynować. Krzesła występują w kilku pięknych kolorach. Najpopularniejsze krzesło inspirowane stylem DSW, skandynawskim, Eames Chair w Internecie może być Twoje.
Zapewne zastanawiasz się dlaczego taka cena skoro w internecie możesz natrafić na tańsze alternatywy nawet za 60, 70 zł za sztukę - otóż odpowiadamy, ponieważ sami sprowadziliśmy do siebie takie na test i okazało się, że tańsze krzesła posiadają na siedzisku widoczne 4 wklęsłe łączenia, plastik jest gorszej jakości oraz stelaż jest z losowych odcieni drewna. Kupując to krzesło masz gwarancję, że otrzymasz produkt znacznie wyższej jakości oraz trwałości.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~4 kg |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 83 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Oparcie | Tworzywo PP |
| Siedzisko | Tworzywo PP (Polipropylen) |
| Stelaż | Drewno |
| Kolor stelaża | Buk |
| Rodzaj nóg | Skośne |
| Ekspozycja | Posiadamy produkt w salonie stacjonarnym |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Opinie (1)
Ładne i tanie
Szybka wysyłka, łatwy montaż i dobra cena. Polecam Anna
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.