Krzesło K-85 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła na płozie K85
Krzesło K-85 Halmar jest wykonane z wysokiej jakości stali chromowanej i ekoskóry. Występuje w sześciu wariantach kolorystycznych: brązowym, szarym, czarnym fioletowym, ciemnokremowym oraz cappuccino. Zaprojektowano je tak, by z łatwością można je było dopasować do naszych stołów. Polecamy połączenie tych krzeseł wraz ze stołem WALTER 2 Halmar, który również można nabyć w naszym sklepie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~9 kg |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 100 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Oparcie | Ekoskóra |
| Siedzisko | Ekoskóra |
| Stelaż | Metal chromowany |
| Kolor stelaża | Chrom |
| Rodzaj nóg | Płozy |
| Pikowania | Nie |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.