Krzesło K-265 Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła na płozie K265
Krzesło K-265 Halmar świetnie łączy surowe drewno/sklejkę giętą na siedzisku i oparciu z ekoskórą w ciemnobeżowym kolorze, która dodatkowo posiada przeszywany wzór w kratkę po skosie na oparciu oraz gładką eco skórę na siedzisku. Kolor drewna na odwrocie to dąb miodowy.
Krzesło zostało osadzone na malowanych proszkowo, stalowych płozach posiadający łagodne gięcia, które jeszcze bardziej spajają wizualnie całość konstrukcji.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Industrialny / Loftowy |
| Wysokość | 94 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Oparcie | Ekoskóra |
| Siedzisko | Ekoskóra |
| Stelaż | Metal malowany |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Rodzaj nóg | Płozy |
| Pikowania | Nie |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.