Krzesło K29-FX
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 25 zł | 0,00 zł | 2 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła velurowego K29FX
Krzesło K29-FX to wyważone połączenie subtelnej estetyki i funkcjonalnej trwałości. Velvetowa tapicerka nadaje wyrafinowanego charakteru, a solidny metalowy stelaż malowany proszkowo zapewnia niezawodność na lata.
Miękkość, która przyciąga
Delikatna w dotyku tkanina velvet oferuje przyjemne wrażenie ciepła i komfortu. Ergonomiczne proporcje pozwalają cieszyć się zarówno chwilą relaksu z książką, jak i wygodą podczas codziennych rozmów czy pracy.
Design i trwałość
Nowoczesna konstrukcja o wysokości całkowitej 98 cm i optymalnej wysokości siedziska 47 cm zapewnia stabilność oraz elegancki minimalizm. Metalowa podstawa dopełnia całości, nadając meblowi lekkości wizualnej przy zachowaniu pełnej wytrzymałości.
Komfort i charakter
Wybierając K29-FX, zyskujesz krzesło, które wprowadza do wnętrza atmosferę elegancji i przytulności. Smukła forma nie przytłacza przestrzeni, a jednocześnie podkreśla wyjątkowy styl aranżacji.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Cappuccino / Czarny / Szary |
| Wysokość | 98 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 38 |
| Materiał | Tkanina velvet + metal malowany proszkowo |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Stelaż | Metal malowany |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.