Krzesło K-547 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła tapicerowanego K547
Jeśli poszukujesz krzesła które nie tylko pięknie wygląda, ale także zapewnia maksymalny komfort mamy dla Ciebie idealną propozycję!
Krzesło K-547 to produkt, który zachwyca swoim stylem i wygodą użytkowania. Tapicerowane siedzisko i oparcie nie tylko fantastycznie się prezentuje się, ale także jest niezwykle przyjemne w dotyku.
Stabilny, czarny metalowy stelaż stanowi solidną podstawę i nadaje charakteru. Dzięki uniwersalnej kolorystyce, krzesło doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz.
Krzesło K-547 sprawdzi się doskonale zarówno w domu, biurze jak i gabinecie. Zapewnia maksymalny komfort dzięki ergonomicznemu kształtowi i wygodnemu oparciu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beżowe + czarne / Czarne + czarne / Popielate + czarne |
| Wysokość | 87 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Materiał | Tkanina + Stal malowana proszkowo |
| Oparcie | Tkanina |
| Siedzisko | Tkanina |
| Stelaż | Stal malowana proszkowo |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Rodzaj nóg | Skośne |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o K-547
Połącz krzesło K-547 z stołem EDGAR i delektuj się ponadczasową oraz praktyczną aranżacją swojego wnętrza.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.