Krzesło K-560 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła tapicerowanego K560
Jeśli pragniesz krzesła, które nie tylko wyróżnia się swoim wyglądem lecz także zapewnia niezrównany komfort to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Krzesło K-560 - produkt który zachwyca swoim designerskim stylem oraz niezwykłą wygodą użytkowania. Tapicerowane siedzisko i oparcie nie tylko prezentują się fantastycznie ale również dostarczają niezwykłej przyjemności podczas użytkowania. Solidna stalowa konstrukcja zapewnia stabilność, a uniwersalna kolorystyka krzesła doskonale wkomponowuje się w różnorodne aranżacje wnętrz.
Krzesło K-560 świetnie sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu jak i w biurze czy gabinecie.
Zaprojektowane z myślą o komforcie, zapewnia relaksujące doznania podczas długotrwałego użytkowania.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beżowy / Oliwkowy / Popiel |
| Wysokość | 88 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Materiał | Tkanina + Stal malowana proszkowo |
| Oparcie | Tkanina |
| Siedzisko | Tkanina |
| Stelaż | Stal malowana proszkowo |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o K-560
Połącz krzesło K-560 z eleganckim stołem BAGIO i ciesz się harmonijną oraz funkcjonalną aranżacją Twoich wnętrz.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.