Krzesło ROBIN
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 29 zł | 0,00 zł | 2 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła velurowego ROBIN
Entuzjastom współczesnego wzornictwa, którzy doceniają zarówno smukłą konstrukcję jak i uniwersalną kolorystykę, proponujemy, tapicerowane krzesło ROBIN. Staranny design z eleganckimi detalami i wysokiej jakości materiały tworzą doskonałe połączenie dla stylowego wnętrza.
Pozwól się oczarować i poznaj lepiej ten niezwykły mebel!
Czym wyróżnia się krzesło Robin?
Jakość materiałów, smukły profil i kształt krzesła sprawiają, że spędzanie czasu przy stole staje się jeszcze bardziej przyjemne, a wnętrze zyskuje na estetyce:
- tapicerka z tkaniny welurowej, charakteryzującej się gęstym splotem i odpornością na mechacenie i przecieranie
- wysoka jakość tkaniny zapewnia, że krzesło długo utrzyma swój estetyczny wygląd, nawet przy częstym użytkowaniu
- łatwe w utrzymaniu czystości - wystarczy rolka do ubrań, wilgotna ściereczka lub odkurzacz ustawiony na delikatne ssanie
- idealne rozwiązanie dla właścicieli zwierząt domowych i rodziców małych dzieci
- pikowanie tapicerki w kształcie rombów
- miękka pianka tapicerska jako wypełnienie
- stalowe nogi malowane proszkowo na czarno
- łatwy montaż z czytelną instrukcją i niezbędnymi akcesoriami w zestawie
Krzesło Robin ze względu na uniwersalne barwy i prostą formę doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz - od nowoczesnych, przez glamour i skandynawskie, aż po loftowe.
Zdecyduj się na komfort w przystępnej cenie i wybierz krzesło Robin.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beżowy / Szary / Czarny |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 51 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Głębokość siedziska | 40 |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Stelaż | Metal |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Pikowania | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o ROBIN
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.