Krzeslo VTV inspirowane Tom Vac
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 8 zł | 8 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis krzesła VTV
Elegancje i wygodne krzesło zaprojektowane przez Rona Arada można wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Krzesło bardzo dobrze składa się jedno w drugie - co ma bardzo duże znaczenie w przypadku konieczności składowania krzeseł. Prezentowany produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, dostępny w kolorach białym oraz czarnym. Prezentowany produkt jest inspirowany projektem Tom Vac.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | D2.DESIGN |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 77 |
| Wysokość siedziska | 43 |
| Szerokość | 65 |
| Głębokość | 65 |
| Wysokość podłokietników | 76 |
| Oparcie | Tworzywo sztuczne |
| Siedzisko | Tworzywo sztuczne |
| Kolor siedziska | białe |
| Stelaż | Metal |
| Rodzaj nóg | Gięte |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o VTV
Elegancje i wygodne krzesło zaprojketowane przez Rona Arada można wykorzystaywać zarówno wewnątrz jak i na zawnątrz pomieszczeń. Krzesło bardzo dobrze składa się jedno w drugie - co ma bardzo duże znaczenie w przypadku konieczności składowania krzeseł.,Prezentowany produkt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, dostępny w,kolorach białym oraz czarnym.,Prezentowany produkt jest inspirowany projektem Tom Vac.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.