Ławka AVEIRO Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis ławki AVEIRO
Ławka AVEIRO Halmar to oferta kierowana do osób uwielbiających nowoczesne, a zarazem praktyczne rozwiązania. Uniwersalna kolorystyka wpisująca się w aktualne trendy sprawia, iż model świetnie odnajduje się w niemal każdym wnętrzu, odgrywając zarówno dekoracyjną oraz funkcjonalną rolę.
Pojemny schowek jest w stanie pomieścić sporą ilość niezbędnych rzeczy takich jak pościel czy prześcieradło, akcentując liczne zalety ławki AVEIRO Halmar. Warto zwrócić uwagę na niezwykle przyjemną w dotyku tkaninę bouclé zapewniającą komfort użytkowania na najwyższym poziomie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 46 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał | Tkanina bouclé + metal |
| Dodatkowe informacje | Funkcja schowka |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.