Łóżko VERA 51-52

  • Canyon arctic pine
  • Dąb monastery

W przypadku płatności za pobraniem dla mebli twardych pobierana jest zaliczka w wysokości 30% ponieważ rozpoczętego zamówienia u producenta nie można już anulować.

Opis łóżka z płyty VERA 5152

Łóżko VERA 51-52 sprzedawane jest razem z szafkami nocnymi, występuje w 2 wariantach kolorystycznych. Komplet sypialniany VERA został wykonany z płyty wiórowej i folii. W kolekcji dostępne są: wyjątkowo pojemna szafa, komoda, łóżko w dwóch rozmiarach sprzedawane z dwiema szafkami nocnymi. Szafki nocne są częścią kompletu i nie są sprzedawane oddzielnie. W związku z konstrukcją łóżka do systemu Vera rekomendujemy zastosowanie stelaża na ramie z miękkim materacem lub materaca zespolonego ze stelażem. W szafach zastosowano prowadnice kulkowe. Dodatkowym wariantem jest oświetlenie, które dodatkowo rozświetli pokój oraz nada nutkę elegancji systemowi sypialnianemu VERA.

Do łóżek VERA 51-52 nie pasuje stelaż FLEX!

Należy wybrać stelaż z ramą po szerokości np. Stelaż Euro wysoki, Euro wysoki  regulowany lub Euro plus wysoki regulowany


Kategorie: Łóżka, Łóżka z płyty laminowanej/MDF, System sypialniany VERA Helvetia


Kody referencyjne: 224ZDH51, 22ZBDH51, 224ZDH52, 22ZBDH52

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Helvetia logo Helvetia Meble twarde Helvetia Szafy
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Dostępna kolorystyka Canion arctic pine / Dąb monastery
Wysokość 85
Szerokość Ze stolikami: 258/278, bez stolików: 166/186
Głębokość 205
Materiał Płyta laminowana
Stelaż Brak
Dodatkowe informacje Cena łóżka nie dotyczy stelaża oraz materaca
Kraj produkcji Polska 🇵🇱

Wszystkie meble: System sypialniany VERA Helvetia


Kolekcja sypialniana VERA Helvetia (5 wariantów kolorystycznych)

Komplet sypialniany VERA został wykonany z płyty wiórowej i folii. W kolekcji dostępne są: wyjątkowo pojemna szafa, komoda, łóżko w dwóch rozmiarach sprzedawane z dwiema szafkami nocnymi. Szafki nocne są częścią kompletu i nie są sprzedawane oddzielnie. W związku z konstrukcją łóżka do kompletu Vera rekomendujemy zastosowanie stelaża na ramie z miękkim materacem lub materaca zespolonego ze stelażem. W szafach zastosowano prowadnice kulkowe. Dodatkowym wariantem jest oświetlenie, które dodatkowo rozświetli pokój oraz nada nutkę elegancji systemowi sypialnianemu VERA.


Przejdź do kolekcji
Kolekcja sypialniana VERA Helvetia (5 wariantów kolorystycznych)
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)