Krzesło TRAK MODESTO
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła TRAK MODESTO
Tak właśnie prezentuje się krzesło TRAK - lekka ale zdecydowana dzięki ukosom oparcia forma opatrzona elegancją. Siedzisko stworzone jest z lekkiego, odpornego na wodę polipropylenu i osadzone na czterech nogach ze stali lakierowanej. Najszybciej odnajdzie się we wnętrzach industrialnych, minimalistycznych i nowoczesnych, ale nie oznacza to, że jeśli wpadł w oko to nie może zagrzać miejsca w naszej wyjątkowej kuchni, jadalni czy wspaniałym salonie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | Modesto Design |
| Samodzielny montaż | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 83 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Oparcie | Tworzywo PP |
| Siedzisko | Tworzywo PP (Polipropylen) |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Stelaż | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o TRAK MODESTO
Krzesło TRAK od MODESTO DESIGN.
Siedzisko i oparcie wykonane z czarnego polipropylenu. Nogi zrobione są ze stali lakierowanej proszkowo na kolor czarny. Trak sprawdzi się w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach.
Wymiary: wys. 83 cm / szer. 43 cm / gł. 46 cm
Siedzisko: wys. 45 cm
Waga netto: 3,50 kg
Wymiary opakowania: 60 cm / 47 cm / 58 cm.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.