Półka wisząca Soho

  • Dąb sonoma
  • Dąb lefkas

Opis półki wiszącej

Półka wisząca Soho w znacznym stopniu da ci szansę doskonale spożytkować powierzchnię ściany w niezwykle funkcjonalny oraz ergonomiczny sposób. Stanowi dodatkowe miejsce dla bibelotów oraz książek, półka wisząca Soho porządkuje nasze najdrobniejsze rzeczy. Mimo jej drobnych gabarytów, zmieścisz na niej wszystko to czego potrzebujesz aby się tam znalazło.

Czytaj dalej

Kategorie: Meble pokojowe twarde , Półki wiszące

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Cama Meble logo
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Materiał Płyta meblowa
Dodatkowe informacje W komplecie sprzedawane 2 sztuki
Kraj produkcji Polska 🇵🇱

Więcej informacji o

Wymiar całkowity: 125 cm 20 cm 20 cm
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Pytania (1)

  • 2023-06-23

    Szanowni Państwo, Chciałbym zadać pytanie w sprawie parametrów owej półki. Dobrze rozumiem, że 120cm oznacza szerokość, 20cm głębokość, a pozostałe 20cm? Czy to jest ta ścianka za półką i ile wynosi grubość samej półki niosącej? Pozdrawiam

    Odpowiedź: Szerokość półki to 125 cm, głębokość 20 cm i całkowita wysokość - czyli panel boczny przylegający do ściany to 20 cm. Grubość płyty 16 mm. Maksymalny nacisk na półkę to 10 kg.

Zapytaj o produkt
Wysuń ostatnio oglądane (1)