Stół GALANT Signal
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis stołu szklanego GALANT
Przedstawiamy Państwu szklany stół GALANT Signal. Stoły szklane do jadalni i kuchni to modne i nowoczesne meble łączące metal ze szkłem. Malowane metalowe nogi idelanie współgrają z kolorowym szklanym blatem. Stoły występują w kilku wersjach kolorystycznych: biały, czarny, szary i kremowy. Blat stołu oparty jest na czterech stabilnych i trwałych nogach. Stół został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Doskonale sprawdzi się w kuchni a nawet w małej jadalni. Na zdjęciu stół prezentowany jest z krzesłami H-623 Signal.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Długość | 100 cm |
| Blat | Szkło hartowane |
| Stelaż | Metal malowany |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Ilość miejsc | 4 osoby |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (3)
Piotr
Witam . Czy w cenie są tez krzesła? Czy trzeba dokupić osobno?
Krzesła należy dokupić osobno.Mirek
witam a stolik 1200x700x750 jest dostępny plus 5 krzeseł kolor bezowy
Stół występuje w dwóch rozmiarach (100x60, 110x70) i nie można zmieniać wymiarów. Dostępność i termin realizacji podane są na naszej stronieIwona
Chcę kupić ten stół ale z takimi krzesłami
Krzesła na zdjęciu to model H-623 Signal który może Pani znaleźć w powiązanych w sekcji powiązanych produktów lub przejść bezpośrednio do nich klikając na ten link https://meblujdom.pl/krzeslo-h-623-signal-id1623.html - następnie wystarczy dodać do koszyka zarówno stół jak i krzesła i przejść przez prosty proces zamówienia.