Pufa FLABIO
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 19 zł | 19 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
sprawdź czy obejmuje również Ciebie
Opis pufy FLABIO
Pufa FLABIO to idealne uzupełnienie kolekcji FLABIO. Charakteryzuje się estetyką wykonania jak wytrzymałością. Pufa proponowana jest jako funkcjonalny dodatek do nowoczesnego narożnika lub kanapy FLABIO, idealnie ze sobą współgrają odświeżając otaczającą przestrzeń.
Przy produkcji wykorzystano wysokiej jakości płytę MDF + elementy z drewna litego w siedzisku natomiast wykorzystano piankę wysokoelastyczną HR + sprężyny faliste. Pufa nie posiada schowka pod siedziskiem. Pikowania na siedzisku wraz z metalowymi nóżkami dodają jej nutkę nowoczesności.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Produkt nieprefabrykowany | Tak |
| Wysokość | 43 cm |
| Szerokość | 94 cm |
| Głębokość | 64 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Rodzaj wypełnienia | pianka wysokoelastyczna HR + sprężyny faliste |
| Dodatkowe informacje | brak schowka |
| Pikowania | Tak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o FLABIO
Cechy pufy ANNABELLE:
- nowoczesna forma
- wysoka jakość wykonania
- pufa bez schowka pod siedziskiem
- wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Powiązane lub podobne
Wypoczynek na już? 🤔
Na wczoraj się nie wyrobimy ale zobacz sofy i narożniki z wysyłką nawet do 48 godzin!
Często z dostawą gratis 🚚
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik Elarias Mini z funkcją spania / Ado 1614 Gargoyle↕ 79 cm / 97 cm ↔ 238 cm ⇪ 173 cm4 740 zł
Szybka i darmowa wysyłka Kanapa LUZANO z funkcją spania / Vogue 1↕ 73 cm / 90 cm ↔ 250 cm ⇪ 100 cm3 020 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MODENO MAXI z funkcją spania / Ado 1615 / strona lewa / strona prawaPrawostronny, Lewostronny↕ 85 cm / 104 cm ↔ 328 cm ⇪ 202 cm5 630 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik ELARIAS L z funkcją spania / Zetta 305Lewostronny, Prawostronny↕ 79 cm / 97 cm ↔ 251 cm ⇪ 203 cm4 980 zł
Szybka i darmowa wysyłka Kanapa LATINA z funkcją spania / Lambi 9↕ 95 cm ↔ 258 cm ⇪ 104 cm3 780 zł
Szybka i darmowa wysyłka Kanapa LATINA z funkcją spania / Lambi 11↕ 95 cm ↔ 258 cm ⇪ 104 cm3 780 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik z funkcją spania TAILA MINI / Velluto 3 / czarne nogi / strona prawa↕ 99 cm ↔ 225 cm ⇪ 163 cm3 790 zł
Szybka i darmowa wysyłka Narożnik MAGNELIO U II z elektrycznie wysuwanym siedziskiem / funkcja spania / Catch Me 25 / strona prawa↕ 87 cm / 107 cm ↔ 342 cm ⇪ 205 cm / 280 cm18 120 zł- zobacz sofy pokaż narożniki
Kolorystyka mebli tapicerowanych
Wykonamy dla Ciebie narożnik w dowolnej tkaninie!
- skontaktuj się z nami w dowolny sposób (mailowo, telefonicznie, social media)
- opowiedz nam jaki odcień oraz struktura tkaniny Cię interesuje
- możesz podać również budżet - czy tkaniana ma być premium, średniej klasy lub ekonomiczna
- zdjęcia mebli które Ci się podobają również mogą być pomocne
- prześlemy w odpowiedzi propozycje najlepszych tkanin ;)