Regał WALLY I
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 32 zł | 32 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis regału WALLY
Regał WALLY I to mebel, który zamienia zwykłą ścianę w przemyślaną przestrzeń do przechowywania i ekspozycji. Skandynawski charakter i płyta MDF wysokiej jakości tworzą połączenie, które wpisuje się w każde nowoczesne wnętrze.
Skandynawski minimalizm w najlepszym wydaniu
Prosta, czysta forma WALLY I to coś więcej niż estetyka - to świadomy wybór stylu, który nigdy nie wychodzi z mody. Taki regał mówi o guście właściciela więcej niż niejeden kosztowny dodatek.
Jeden mebel, wiele możliwości aranżacji
WALLY I sprawdza się w salonie, gabinecie, sypialni i pokoju dziecięcym - wszędzie tam, gdzie zależy na porządku i stylu jednocześnie. To regał, który rośnie razem z Twoimi potrzebami.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | ACTONA |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Skandynawski |
| Dostępna kolorystyka | Biały / czarny |
| Wysokość | 130 cm |
| Szerokość | 63 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał | MDF |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | Bez drzwi |
| Otwarte półki | 4 otwarte półki |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.