Krzesło CAFE PARIS
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła ogrodowego CAFE PARIS
Szukasz wyjątkowych krzeseł takich, aby nadawały się zarówno do ogrodu jak i do wnętrz Twojego pomieszczenia? Zerknij tylko na tą propozycję. Krzesło CAFE PARIS to bowiem połączenie elegancji i funkcjonalności, inspirowane niepowtarzalnym stylem paryskich kawiarni. Jego ponadczasowy design sprawia, że doskonale uzupełni zarówno wnętrza, jak i przestrzenie zewnętrzne, wprowadzając do nich nutę francuskiego szyku.
Wykonane w całości z aluminium z efektem drewna orzechowego oraz dębowego zachwyca lekkością i trwałością. Siedzisko oraz oparcie z odpornej na promieniowanie UV wikliny syntetycznej zapewniają wytrzymałość i komfort użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych.
Praktycznym atutem krzesła CAFE PARIS jest możliwość sztaplowania, co ułatwia przechowywanie i sprawia, że idealnie sprawdzi się w ogrodach, na tarasach czy w przestrzeniach gastronomicznych.
Dla jeszcze większej wygody dostępna jest również wersja z podłokietnikami oraz stolik z tej samej kolekcji, umożliwiające stworzenie spójnego, stylowego zestawu.
Krzesło to jest doskonałym wyborem dla osób, które cenią sobie elegancję, trwałość i wszechstronność.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~20 kg |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | BOHO |
| Dostępna kolorystyka | Brąz / Biały |
| Wysokość | 88 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Głębokość | 57 cm |
| Wysokość podłokietników od ziemi | 65 cm |
| Materiał | Rattan syntetyczny |
| Kolor stelaża | Brązowy |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o CAFE PARIS
Krzesło CAFE PARIS białe rattan.
Ponadczasowe, lekkie krzesło, które uzupełni zarówno Twoje wnętrze, jak i ogród.
Zainspirowane stylem paryskich kawiarni.
Może być stosowane do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego.
Wykonane w całości z aluminium z efektem drewna dębowego.
Siedzisko i oparcie wykonano z wikliny syntetycznej odpornej na promieniowanie UV.
Białe wykończenie doskonale wkomponuje się w letnie aranżacje ogródka.
Dużym atutem jest możliwość sztaplowania, dzięki czemu będzie produktem praktycznym do ogródka czy restauracji.
Dostępna także wersja ciemna z podłokietnikami oraz stolik z kolekcji.
Wymiary: wys. 88 cm / szer. 57 cm / gł. 57 cm
Wysokość do podłokietników: 65 cm.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.