Stół kwadratowy GHOST
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 180 zł | 180 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis stołu szklanego GHOST
Czy wyobrażasz sobie wnętrze, w którym lekkość wizualna idzie w parze z wyrafinowaną formą? Jeśli nie, sprawdź tę propozycję, ponieważ transparentny stół Ghost pozwala uporządkować przestrzeń bez jej zamykania i daje poczucie większej swobody.
Forma, która intryguje od pierwszego spojrzenia
Połączenie barokowo zdobionych nóg z nowoczesną, niemal niewidzialną bryłą sprawia, że stół przyciąga uwagę detalem, a jednocześnie harmonijnie wpisuje się w aranżacje, gdzie liczy się elegancja, światło i wizualna lekkość.
Wytrzymałość ukryta w przejrzystości
Szklany blat o grubości 10 mm zapewnia stabilność i komfort codziennego użytkowania, a poliwęglanowe nogi dają spokój na lata, oferując odporność na wilgoć, zarysowania oraz drobne uszkodzenia mechaniczne.
Więcej przestrzeni bez zmiany metrażu
Dzięki przezroczystej konstrukcji stół nie dominuje pomieszczenia, lecz odbija światło i optycznie je powiększa, co pozwala stworzyć lżejszą atmosferę nawet w niewielkiej kuchni, jadalni lub salonie.
Codzienny komfort w dopracowanej skali
Wymiar 80x80 cm ułatwia aranżację mniejszych wnętrz, oferując wygodne miejsce do wspólnych posiłków, pracy lub spotkań, a świadomość posiadania mebla o wyrazistym charakterze buduje satysfakcję i estetyczny spokój.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | Intesi |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Klasyczny |
| Dostępna kolorystyka | Transparentny |
| Wysokość | 74 cm |
| Długość | 80 cm / 62 cm |
| Głębokość | 80 cm / 62 cm |
| Materiał | Szkło + Tworzywo sztuczne |
| Blat | Szkło |
| Stelaż | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelaża | Transparentny |
| Rodzaj nóg | Gięte |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kształt | Kwadrat zaokrąglony |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o GHOST
Stół Ghost to połacznie klasycznej wręcz barokowej formy oraz nowoczesnej techniki, oraz wytrzymałych materiałów. Stół Ghost posiada szklany blat o grubości 10 mm, który podpierają bogato zdobione poliwęglanowe nogi. Poliwęglan to bardzo wytrzymałe tworzywo o szerokim zastosowaniu. Dzięki temu, że nogi stołu zostały zrobione ze sztucznego tworzywa, są one odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zadrapania i wilgoć. Ghost to doskonały stół do małej jadalni, kuchni lub eleganckiego salonu. Przezroczysta forma mebla sprawia, iż nie przytłacza on pomieszczenia, a wręcz odbija światło i wnętrze wydaje się większe. Grubość blatu: 10 mm Grubość nóg: od 5 do 8,5 cm
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.