Stół WESTIN CERAMIC Signal - efekt drewna
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis WESTIN CERAMIC
Stół WESTIN CERAMIC Signal - efekt drewna to propozycja skierowana do osób które poszukują eleganckiego i funkcjonalnego stołu do jadalni lub salonu. Wyjątkowy design przyciąga uwagę a solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i stabilność.
Blat stołu to połączenie dwóch materiałów - ceramiki i hartowanego szkła. Co nadaje całości unikalny wygląd i sprawia, że powierzchnia blatu jest zarówno trwała jak i łatwa do utrzymania w czystości.
Stół rozkładany WESTIN CERAMIC oferuje możliwość wysunięcia wkładek, dzięki czemu można powiększyć jego blat. Funkcja ta to idealne rozwiązanie jeśli potrzebujesz miejsce dla większej liczby osób.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Industrialny / Loftowy |
| Dostępna kolorystyka | Brązowy ( Efekt drewna ) + czarny mat |
| Wysokość | 77 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość | 160 cm |
| Długość po rozłożeniu | 240 cm |
| Materiał | Szkło hartowane + Włoska ceramika + Metal |
| Blat | Szkło hartowane + Włoska ceramika |
| Stelaż | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Kształt | Prostokątny |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Gość
Jaka jest waga stołu
Stół waży 122 kg. — Joanna