Stołek JERRY
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis taboretu JERRY
Stołki Jerry to doskonałe rozwiązanie do kuchni, jadalni, a nawet miejsc użyteczności publicznej. Stołki zostały wykonane z drewna bukowego, natomiast elementy główne wykonane z tworzywa sztucznego - polipropylenu w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwony i czarny.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Skandynawski |
| Wysokość | 42-55 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Głębokość | 33 cm |
| Oparcie | Brak (bez oparcia) |
| Siedzisko | Drewno |
| Stelaż | Drewno |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o JERRY
Stołek JERRY czarny.
Nowoczesna wersja klasycznego taboretu.
Siedzisko i nogi wykonane z drewna bukowego połączono czarnym elementem montażowym z polipropylenu.
Dzięki swojej konstrukcji i wykonaniu jest niezwykle lekki i praktyczny w użytkowaniu.
Stołek obrotowy z regulowaną wysokością siedziska znakomicie sprawdzi się w zaciszu
domowym, jak również w przestrzeniach użytku publicznego.
Wymiary: wys. 42 - 55 cm / szer. 33 cm / gł. 33 cm
Rozstaw nóg: 36 cm
Waga netto: 4 kg.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.