Szafka nocna CAREN C37L Lewostronna
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis CAREN C37L
Czy wyobrażasz sobie spokojny poranek, w którym przestrzeń przy łóżku sprzyja wyciszeniu, a wszystkie potrzebne drobiazgi są zawsze pod ręką, tworząc poczucie ładu i estetycznej równowagi w sypialni.
Spójność, która buduje klimat wnętrza
Lewostronna forma została zaprojektowana tak, aby naturalnie dopełniać układ łóżka, porządkując strefę nocną i dając satysfakcję z harmonijnej, przemyślanej aranżacji bez zbędnych elementów.
Szlachetność naturalnych materiałów
Fornir dębowy zastosowany na korpusie i froncie, również wewnątrz, wprowadza wizualną głębię oraz wrażenie trwałości, dzięki czemu codzienne użytkowanie wiąże się z poczuciem jakości i ponadczasowego stylu.
Porządek, który sprzyja wyciszeniu
Zamykana przestrzeń z pozwala zachować wizualną czystość wokół łóżka, pomagając skupić się na odpoczynku i zapewniając komfort, jaki daje dobrze zorganizowana przestrzeń nocna.
Stabilność odczuwalna każdego dnia
Pogrubione boki i wieńce uzupełnione o elementy z litego drewna olchowego tworzą solidną konstrukcję, która zapewnia spokój użytkowania i pewność, że mebel zachowa swoją formę przez lata.
Detal, który przyciąga spojrzenie
Gięty front oraz uchwyt w kolorze starego złota nadają bryle subtelnej elegancji, a dąb orzechowy w półpołysku tworzy ciepłą atmosferę sprzyjającą regeneracji i codziennemu komfortowi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Kolonialny |
| Dostępna kolorystyka | Dąb orzechowy |
| Wysokość | 63 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Materiał | Płyta MDF fornir dębowy |
| Kolor korpusu | Dąb orzechowy |
| Kolor frontu | Dąb orzechowy |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 1 drzwi |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli złożonych CAREN
System mebli złożonych CAREN jest klasycznym systemem przeznaczonym dla osób ceniących ponadczasowy styl. Ozdobne akcenty, uchwyty oraz frezowania są dopełnieniem wyglądu mebla, podkreślającym jego urodę.
Cechy szczególne sytemu CAREN w całości złożonych (seria Classic Line)
- meble w kolorze standard-dąb orzechowy 17, bądź w innym wybranym wybarwieniu na zamówienie w kolekcji dostępne również stoły, krzesła i ławy
- korpus i fronty wykonane w całości z forniru dębowego wewnątrz i na zewnątrz
- elementy wieńcy to lite drewno
- uchwyty: aluminium w kolorze starego złota
- skrzynie szufladowe: płyta laminowana
- meble dostarczane w całości do Klienta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.