Witryna CAREN C22+C23
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis CAREN C22+C23
Czy wyobrażasz sobie przestrzeń, w której elegancja nie potrzebuje kompromisów, a każdy detal buduje spójne wrażenie ładu i klasy, jeśli nie, warto przyjrzeć się witrynie, która porządkuje wnętrze i jednocześnie nadaje mu wyrazisty charakter.
Naturalne piękno zamknięte w fornirze dębowym
Całość wykonana z forniru dębowego wewnątrz i na zewnątrz daje poczucie obcowania z autentycznym materiałem, który starzeje się szlachetnie, zachowując głębię koloru i strukturę widoczną przy każdym spojrzeniu.
Forma, która wprowadza harmonię
Gięte fronty oraz wyraźnie pogrubione boki i wieńce tworzą spokojną, ale zdecydowaną bryłę, dzięki której witryna nie ginie w aranżacji, a jednocześnie nie dominuje jej nadmiernie.
Detale budujące wrażenie luksusu
Uchwyty w kolorze starego złota oraz półpołyskowe wykończenie subtelnie odbijają światło, podkreślając dekoracyjny charakter mebla i dając satysfakcję z codziennego użytkowania.
Funkcjonalność, która porządkuje przestrzeń
Sześć drzwi, trzy szuflady i pięć półek pozwalają logicznie rozłożyć zawartość, a zawiasy ze spowalniaczem i prowadnice z pełnym wysuwem sprawiają, że każdy ruch jest cichy i płynny.
Możliwość wyboru indywidualnego wybarwienia pozwala dopasować witrynę do wnętrza, w którym ma stać się stabilnym, ponadczasowym elementem codziennego komfortu i estetycznej równowagi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Do częściowego montażu |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Kolonialny |
| Dostępna kolorystyka | Dąb orzechowy |
| Wysokość | 203 cm |
| Szerokość | 176 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Materiał | Płyta MDF fornir dębowy |
| Podstawa | Na cokole |
| Kolor korpusu | Dąb orzechowy |
| Kolor frontu | Dąb orzechowy |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Lakier | Półpołysk |
| Prowadnice | Prowadnice kulkowe |
| Szuflady | 4 szuflady |
| Ilość drzwi | Więcej niż 4 drzwi |
| Otwarte półki | Brak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli złożonych CAREN
System mebli złożonych CAREN jest klasycznym systemem przeznaczonym dla osób ceniących ponadczasowy styl. Ozdobne akcenty, uchwyty oraz frezowania są dopełnieniem wyglądu mebla, podkreślającym jego urodę.
Cechy szczególne sytemu CAREN w całości złożonych (seria Classic Line)
- meble w kolorze standard-dąb orzechowy 17, bądź w innym wybranym wybarwieniu na zamówienie w kolekcji dostępne również stoły, krzesła i ławy
- korpus i fronty wykonane w całości z forniru dębowego wewnątrz i na zewnątrz
- elementy wieńcy to lite drewno
- uchwyty: aluminium w kolorze starego złota
- skrzynie szufladowe: płyta laminowana
- meble dostarczane w całości do Klienta.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.