Szafka RTV HIT
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 110 zł | 110 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis szafki pod telewizor RTV HIT
Szafka RTV HIT to idealnie połączenie klasycznego kształtu z nutą nowoczesności. Składa się z jednej szklanej półki oraz dwóch otwieranych klap, za którymi kryje się powierzchnia doskonała do przechowywania asortymentu RTV lub płyt DVD. Przechowywanie sprzętu RTV już dziś stanie się prostsze. Zagospodaruj wolne miejsce w taki sposób jak lubisz. Listwy PCV, wysokiej jakości płyta laminowana, składają się na bezkonkurencyjną jakość. Sześć wariantów kolorystycznych pomoże Państwu ułatwić dokonanie wyboru. W państwa ręce trafia produkt ponadczasowy. Atrakcyjna wizualnie, wykonana z dbałością o każdy szczegół - szafka RTV HIT. Oświetlenie LED w opcji.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Biały + biały połysk//Dąb sonoma/Czarny + czarny połysk/Biały + czarny połysk/Dąb sonoma + biały połysk/Biały + szary połysk |
| Wysokość | 30 |
| Długość | 140 |
| Głębokość | 36 |
| Materiał | Płyta melaminowa |
| Podstawa | Płaska |
| Oświetlenie LED | W opcji do wyboru |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 2 drzwi |
| Otwarte półki | 2 otwarte półki |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o RTV HIT
Szafka RTV HIT
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Głębokość | 36 cm |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.