Szafka RTV LAGUNA
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 110 zł | 110 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis szafki pod telewizor RTV LAGUNA
Szafka RTV LAGUNA składa się z 1 szklanej półki umiejscowionej na wolnej przestrzeni oraz 4 szuflady, za którymi kryje się miejsce doskonałe do przechowywania asortymentu RTV lub płyt DVD.
Przechowywanie sprzętu RTV już dziś stanie się prostsze. Zagospodaruj wolne miejsce w taki sposób jak lubisz. Listwy PCV, wysokiej jakości płyta laminowana, składają się na bezkonkurencyjną jakość.
Osiem wariantów kolorystycznych pomoże Państwu ułatwić dokonanie wyboru. W państwa ręce trafia produkt ponadczasowy. Atrakcyjna wizualnie, wykonana z dbałością o każdy szczegół - szafka RTV LAGUNA. Oświetlenie LED w opcji.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Biały + biały połysk//Dąb sonoma + biały połysk/Czarny + czarny połysk/Biały + czarny połysk/Dąb sonoma/Śliwa wallis + czarny połysk/Dąb sonoma jasny + dąb sonoma ciemny/Wenge + krem |
| Wysokość | 42 |
| Długość | 160 |
| Głębokość | 37 |
| Materiał | Płyta melaminowa |
| Podstawa | Płaska |
| Oświetlenie LED | W opcji do wyboru |
| Szuflady | 4 szuflady |
| Ilość drzwi | Bez drzwi |
| Otwarte półki | 1 otwarta półka |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o RTV LAGUNA
Szafka RTV LAGUNA
| Wysokość | 42 cm |
| Szerokość | 160 cm |
| Głębokość | 37 cm |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.