Wieszak WU-30 Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 19,90 zł | 0,00 zł | 4 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis WU30
Wieszak WU-30 Halmar to kompaktowy model, który w zależności od potrzeb ustawisz wygodnie w przedpokoju lub garderobie. To najwygodniejszy sposób na przechowywanie odzieży wierzchniej, marynarek, koszul czy sukienek, minimalizujący prawdopodobieństwo mięcia się tkaniny. Dzięki funkcji rozkładania możesz wyciągać go na przykład tylko podczas wizyty większej liczby gości lub podczas prasowania zapewniając sobie podręczne miejsce do odwieszania jeszcze ciepłych elementów garderoby. Uniwersalny wygląd wieszaka zapewnia Ci mnóstwo możliwości jego wykorzystania, a stalową konstrukcję przed korodowaniem chroni malowanie proszkowe.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wysokość | 177 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 80 cm |
| Materiał | Stal malowana proszkowo |
| Podstawa | Wolnostojąca |
| Sposób wieszania | Drążek |
| Lustro | Nie |
| Otwarte półki | 1 otwarta półka |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.