Zestaw ogrodowy ROCCA Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis ogrodowego wypoczynku ROCCA
Zestaw ogrodowy ROCCA Halmar to propozycja kierowana do miłośników funkcjonalnych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań.
Wchodząca w skład kompletu sofa, dwa krzesła oraz szklana ława fenomenalnie odnajduje się zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach, zapewniając komfort wszystkim użytkownikom.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów zestaw tarasowy ROCCA Halmar odznacza się wieloletnią trwałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych, satysfakcjonując licznych klientów.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Jasny Popiel + Ciemny Popiel |
| Wysokość | 43 - 70 cm |
| Szerokość | 0 - 71 cm |
| Głębokość | 71 cm |
| Materiał | Tkanina + aluminium malowane proszkowo + szkło + linka |
| Dodatkowe informacje | Sofa + 2x fotel + ława |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o ROCCA
Wymiary:
Sofa 155/71/70/43 cm
Fotel 71/71/70/43 cm
Ława 99/59/37 cm
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Regina
Dzien dobry1. Czy tkanina na poduszkach i siedziskach jest wodoodporna?2. Z jakiekolwiek materiału są widoczne sznurki na fotelach i sofie?
Stelaż metalowy owinięty linką przypominającą mocne sznurówki. — Joanna