Zestaw ogrodowy SHARK Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis ogrodowego wypoczynku SHARK
Zestaw ogrodowy SHARK Halmar fenomenalnie odnajduje się w przestrzeniach tarasowych zarówno o większym, jak i mniejszym metrażu. Wchodząca w skład zestawu sofa, ława oraz dwa fotele zapewnia odpowiednią ilość miejsca na organizowanie różnego typu spotkań, zapewniając komfort wszystkim użytkownikom.
Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości materiały odznaczające się trwałością. Zestaw tarasowy SHARK Halmar to propozycja kierowana do osób podążających za najnowszymi trendami meblarskimi.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 0 - 41 cm |
| Szerokość | 65 - 118 cm |
| Głębokość | 74 cm |
| Materiał | Czarny + Cappuccino |
| Dodatkowe informacje | Sofa + 2x fotel + ława |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o SHARK
Wymiary:
Sofa 118/74/68/41 cm
Fotel 65/74/68/41 cm
Ława 75/45/40 cm
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.