Recenzje

Tutaj prezentujemy nasze własne przemyślenia na temat oferowanego asortymentu mebli.

 • Recenzja fotela rehabilitacyjnego K1 Classic PRO po miesiącu użytkowania

  Czy ból pleców ustał? Recenzja fotela K1 Classic PRO od Kulik System

  Minął już w sumie ponad miesiąc odkąd wziąłem fotel promowany jako rehabilitacyjny Kulik K1 Classic Pro od Kulik System. Początkowo chciałem testować go przez 2 tygodnie ale ciężko mi się z nim rozstać ponieważ wciąż mam pewne uwagi do niego o czym później. Czy ból pleców ustał? Jaka jest wygodna użytkowania? Co poszło nie tak? Na te i wiele innych pytań poznacie odpowiedzi z tego, pierwszego video na kanale. Obiecałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami w formie tekstowej jednakże w trakcie produkcji doszedłem do wniosku, że nie jestem w stanie wirtuozerią słów przedstawić tego co chcę przekazać więc zapiąłem wizję oraz fonię do pracy. Z prostego opisu powstała obszerna recenzja zahaczająca o każdy aspekt wyboru fotela co niestety czyni ze mnie kopię pyrowatego Youtubera.

  Uwaga: ten wpis pochodzi od zaprzyjaźnionego użytkownika, który rozpisał to jako scenariusz do filmu na Youtube, jednakże cała operacja nie doszła do skutku, więc w ramach wypożyczenia fotela do testów przesłał do nas recenzję w formie pisanej. Jest to w sumie również niezależna opinia na temat tego fotela.


  | Aktualizacja: | kulik, fotel, k1, classic pro, rehabilitacja, ergonomiczny, opinia, profilaktyka

  Czytaj dalej

 • Siedziałem na Ergotechu - Ergonomicznym fotelu obrotowym od Unique!

  Ergotech Unique - Pogromca kultowego Ergohumana? Wrażenia.

  Przyznam się szczerze, że nie wierzyłem w ERGOTECH po zapowiedziach od firmy Unique i uznałem to za desperacką próbę odebrania choć odrobiny lukratywnego rynku foteli ergonomicznych klasycznego i wielce polecanego Ergohumana. Dziś jednak rozwiałem swoje wątpliwości, ponieważ zawitał do nas przedstawiciel Unique, pan Sławomir i to z samego rana - "Nawet we Wronkach mnie tak wcześnie nie budzili". Wcześniej poprosiłem również o to bym mógł zobaczyć określone modele, które ze względu na różne zawirowania nie było mi dane zobaczyć i przetestować. Wśród nich również znalazł się wspomniany wcześniej ERGOTECH. 


  | Aktualizacja: | ergotech, ergohuman, fotel, biuro, ergonomia, unique

  Czytaj dalej