Fotel gabinetowy DARWIN Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła obrotowego DARWIN
Mamy przyjemność zaprezentować fotel gabinetowy DARWIN który zachwyca elegancją, funkcjonalnością i trwałością.
Designerski wygląd i solidna konstrukcja sprawiają, że jest on doskonałym uzupełnieniem każdego gabinetu, biura czy wnętrza biznesowego.
Prezentowany fotel tapicerowany został wysokiej jakości ekoskórą co nie tylko podkreśla estetykę ale także zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość w utrzymaniu czystości.
Stabilność i trwałość zapewnia aluminiowa podstawa, która dodaje lekkości i nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo, aluminiowe podłokietniki zapewniają nie tylko wsparcie dla ramion, ale również podnoszą elegancję fotela.
Największą zaletą tego fotela jest jednak jego mechanizm multiblock, który pozwala dostosować pozycję siedzenia do indywidualnych preferencji użytkownika.
Fotel gabinetowy DARWIN to idealne połączenie stylu, funkcjonalności i trwałości z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Cappuccino |
| Wysokość | 120-126 cm |
| Wysokość siedziska | 45-51 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Materiał | Eco skóra + aluminium |
| Oparcie | Ekoskóra |
| Siedzisko | Ekoskóra |
| Dodatkowe informacje | Aluminiowa podstawa / Aluminiowe podłokietniki |
| Mechanizm | Multiblock |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zastosowanie | Gabinetowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Aluminiowa |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.