Fotel obrotowy ANDY Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis dziecięcego krzesła obrotowego ANDY
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny oraz bardzo solidny fotel obrotowy ANDY Halmar, który pięknie się wpasuje w stylizację wnętrza pokoju młodzieżowego. Fotel został zaprojektowany w taki sposób, aby był jak najbardziej wygodny podczas dłuższego użytkowania, np. odrabiając pracę domową.
Fotel został wykonany z bardzo dużą precyzją. Podstawa została zrobiona ze stali, zaś siedzisko, oparcie oraz podłokietniki pokryte zostały tkaniną i siatką. Dodatkowo produkt ma funkcję regulacji wysokości siedziska oraz mechanizm TILT, który umożliwia swobodne bujanie się. Fotel ANDY występuje w trzech wersjach kolorystycznych m.in. popielato-niebieskim, popielato-pomarańczowym oraz popielato-limonkowym. Ze względu jednak na wysokie zainteresowanie dodano do oferty 2 dodatkowe kolory. Unikalno czarny-szary oraz szaro-różowy.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 87-95 cm |
| Wysokość siedziska | 42-50 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Oparcie | Siatka |
| Siedzisko | Tkanina membranowa |
| Rodzaj kółek | Plastikowe (dokup lepsze ) |
| Średnica kółek | 50 mm |
| Mechanizm | TILT |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zastosowanie | Biurowe |
| Zagłówek | Brak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.