Fotel obrotowy DIEGO
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis krzesła obrotowego DIEGO
Fotel obrotowy DIEGO to idealna propozycja dla wielbicieli wygody i nienagannego stylu. Tapicerka wykonana ze skóry ekologicznej nie tylko elegancko się prezentuje ale również cechuje się łatwością w utrzymaniu czystości. Dekoracyjne pikowania oraz korpus wykonany z giętej sklejki nadają fotelowi niepowtarzalny i stylowy wygląd, wyróżniając go spośród innych mebli.
Prezentowany model został wyposażony w dwie dźwignie, umożliwiające regulację wysokości siedziska, obrót o 360° oraz dostosowanie kąta odchylenia oparcia wraz z siedziskiem. Takie udogodnienia sprawiają, że fotel DIEGO jest nie tylko elegancki, ale również funkcjonalny.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Szary |
| Wysokość | 118 cm |
| Wysokość siedziska | 44-50 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 47 |
| Materiał | Skóra ekologiczna + sklejka gięta + metal |
| Dodatkowe informacje | Minimalna wysokość podłokietnika: 55 cm Maksymalna wysokość podłokietnika: 63 cm |
| Rodzaj kółek | Plastikowe (dokup lepsze ) |
| Mechanizm | Multiblock |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o DIEGO
Elementy wyróżniające fotel obrotowy DIEGO:
- Tapicerka: Ekologiczna wersja skóry naturalnej gwarantuje nie tylko elegancki wygląd, ale także łatwość w utrzymaniu czystości.
- Korpus: Sklejka gięta nadaje fotelowi stylowy i przykuwający spojrzenia wygląd, podkreśla oryginalny design oraz zapewnia trwałość i solidność konstrukcji
- Mechanizm fotela: Dwie dźwignie umożliwiają regulację wysokości, obrót o 360° oraz dostosowanie kąta odchylenia oparcia wraz z siedziskiem. Takie innowacyjne rozwiązanie pozwala dostosować fotel do indywidualnych potrzeb, zapewniając optymalny komfort podczas korzystania z niego.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.