Fotel obrotowy Q-026 Signal
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela dla dziecka Q026
Fotel obrotowy Q-026 Signal przedstawia połączenie komfortu, funkcjonalności i nowoczesnego designu.
Materiały wykorzystane podczas produkcji prezentowanego krzesła tj. tkanina membranowa, siatka oraz skóra syntetyczna stanowią gwarancję trwałości i komfortu.
Tkanina membranowa jest wyjątkowo wygodna i trwała, siatka zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, a skóra syntetyczna dodaje fotelowi elegancji i łatwości w utrzymaniu czystości.
Mechanizm TILT pozwala na regulację kąta oparcia, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych preferencji. Stałe podłokietniki dodają komfortu i pozwalają na odpowiednie podparcie dla ramion.
Fotel obrotowy Q-026 Signal to produkt który spełni wygórowane oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Różowy + biały / Szary |
| Wysokość | 107-117 cm |
| Wysokość siedziska | 44-54 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość siedziska | 48 |
| Materiał | Tkanina membranowa + siatka + skóra syntetyczna |
| Rodzaj kółek | Kauczukowe (gumowane) |
| Mechanizm | TILT |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Brak |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.