Fotel obrotowy SPIN 2 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła obrotowego SPIN
Fotel obrotowy SPIN 2 Halmar to doskonała propozycja do biura oraz pokoju młodzieżowego. Jego wyjątkowy desing sprawia, że krzesło nie przytłacza otoczenia. Kolory krzesła są jasne, stonowane i bardzo modne. Wysokiej jakości tkanina w kolorze jasnego popielu jest bardzo wytrzymała i przyjemna w użytkowaniu. Subtelne przeszycia imitują pikowanie, nadając fotelowi elegancji. Wyprofilowane oparcie i wygodne siedzisko w raz z podłokietnikami pozwala na komfort podczas użytkowania. Do wykonania podstawy jezdnej, podłokietników i tyłu oparcia użyto bardzo wytrzymałego i odpornego na zarysowania polipropylenu.
Fotel SPIN 2 Halmar wyposażony jest również w mechanizm TILT, który pozwala na kołysanie się, polega ona na tym, że oparcie podąża za plecami użytkownika.Można się odchylić i chwile zrelaksować w pozycji półleżącej. Jest również blokada do pozycji pracy. Krzesło przeznaczone jest do powierzchni miękkich w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, gabinetach czy w pokojach młodzieżowych.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Biało-szary |
| Wysokość | 99-106 cm |
| Wysokość siedziska | 47-54 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 62 cm |
| Materiał | tkanina / polipropylen |
| Oparcie | Tkanina |
| Siedzisko | Tkanina |
| Kolor siedziska | jasny popiel |
| Stelaż | Polipropylen |
| Kolor stelaża | Biały |
| Dodatkowe informacje | mechanizm TILT, podłokietniki |
| Średnica kółek | 50 mm |
| Mechanizm | TILT |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zastosowanie | Biurowe |
| Zagłówek | Brak |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Polipropylen |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.