Fotel obrotowy DUMBO Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis dziecięcego krzesła obrotowego DUMBO
Fotel biurowy Dumbo to wyjątkowe połączenie stylu, komfortu i funkcjonalności. Doskonale sprawdzi się w domowym biurze, gabinecie czy pokoju młodzieżowym dodając wnętrzu elegancji i nowoczesnego charakteru.
Subtelna elegancja i wyjątkowy design
Miękka tkanina o prążkowanej fakturze stwarza przytulną atmosferę, a pikowane oparcie podkreśla ekskluzywny wygląd. Kontrastująca, biała metalowa podstawa nadaje całości lekkości, doskonale wpisując się w nowoczesne, skandynawskie i glamour aranżacje. Zaokrąglone podłokietniki i ergonomiczny kształt wspierają naturalną postawę ciała, zapewniając wygodę przez cały dzień.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Jasnopopielaty / Jasnoróżowy |
| Wysokość | 84-92 cm |
| Wysokość siedziska | 46-54 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Materiał | Tkanina + metal |
| Kolor stelaża | Biały |
| Mechanizm | Podstawowy |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Podpórka lędźwiowa | Brak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Podstawa jezdna / Gwiazda | Metal malowany |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o DUMBO
Komfort i funkcjonalność na co dzień
Fotel wyposażono w regulację wysokości siedziska, co pozwala dopasować go do indywidualnych preferencji. Obrotowa konstrukcja i mobilne kółka zapewniają pełną swobodę ruchu, ułatwiając pracę przy biurku. Miękkie wypełnienie siedziska i oparcia dba o ergonomię i zmniejsza uczucie zmęczenia podczas długich godzin użytkowania.
Solidność, która przetrwa lata
Wykonanie z wytrzymałych materiałów sprawia, że fotel zachowuje swój doskonały wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu. Tkanina jest odporna na zabrudzenia, co ułatwia utrzymanie czystości, a stabilna metalowa podstawa zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.