Fotel obrotowy FALCAO Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis dziecięcego krzesła obrotowego FALCAO
Przedstawiamy fotel obrotowy FALCAO, który idealnie odnajdzie swoje miejsce w pokoju młodzieżowym czy dziecięcym. Fotel został obszyty wytrzymałą tkaniną w dwóch kolorach do wyboru. Ciekawie wyprofilowane siedzisko dodają nietuzinkowego wyglądu.
Młodzieżowy fotel obrotowy w kolorach szarym i różowym
Produkt wyposażony jest w mechanizm TILT , posiadający funkcję bujania jak i możliwość zablokowania oparcia w jednym odpowiednim do użytkowania punkcie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Szary |
| Wysokość | 101-111 cm |
| Wysokość siedziska | 47-57 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Rodzaj kółek | Plastikowe (dokup lepsze ) |
| Średnica kółek | 50 mm |
| Mechanizm | TILT |
| Regulowane podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Brak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.